Login to My Evli

KIEKVIENA SĖKMĖS ISTORIJA – UNIKALI

Profesionalų patarimai vertingi tik jei įsigilinta į konkrečią situaciją. Asmens, šeimos ir verslo.

 

Pažangus Jūsų turto valdymo partneris

Ar Jūs ieškote naujų, naudingų investavimo idėjų, pažangių turto valdymo sprendimų bei efektyvių būdų padidinti Jūsų investicijų vertę? Ar jūs vertinate atsakingą investavimą?
 

Mes siūlome individualias turto valdymo paslaugas, atitinkančias institucinių investuotojų poreikius. Kartu su klientais nustatę investavimo tikslus prisiimame atsakomybę už mums patikėtą turtą. Valdydami klientų investicinius portfelius jiems siūlome geriausias investavimo idėjas bei naudingus turto valdymo sprendimus, atitinkančius klientų lūkesčius.

„Evli“ yra patrauklus turto valdymo partneris draudimo įstaigoms, pensijų fondams, profesinėms sąjungoms, pelno nesiekiančioms organizacijoms, savivaldybėms, privačioms įmonėms ir kitoms institucijoms.
 

Naudingi sprendimai tinkamu metu

Mes pažįstame savo klientus, turime patirties investicinėse rinkose ir žinome, kaip elgtis įvairiose situacijose. Mūsų žinios, įgūdžiai ir tvirtos pozicijos Baltijos jūros regione leidžia priimti klientų poreikius atitinkančius sprendimus. Remdamiesi pasaulyje pripažintais „Evli“ investiciniais tyrimais, rekomenduojame patraukliausias investicijų galimybes tinkamiausiu metu.

Turime profesinės patirties Rytų Europos, Nepriklausomų Valstybių Sandraugos, Rusijos ir Baltijos jūros regiono kapitalo rinkose, taip pat obligacijų investavimo ir pasaulinių fondų atrankos srityse. Mūsų klientai gali naudotis „Evli“ tarptautinių partnerių tinklo paslaugomis ir žiniomis.
 

Ar Jus domina:

Daugiau apie: